• واگذاری تیم فوتبال شهرداری اردبیل تکذیب شد

  واگذاری تیم فوتبال شهرداری اردبیل تکذیب شد

  خبر کامل را میخوانیم .. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، صدیف بدری در جلسه بررسی بودجه شهرداری اردبیل در سال ۹۳ در شورای شهر اردبیل اظهار کرد: اظهارات تعدادی از اعضای شورای شهر اردبیل از سر دلسوزی و همراهی سایر دستگاه های استان برای حمایت از تیم فوتبال شهرداری اردبیل بوده که هم اکنون بازی های دور برگشت را انجام می دهد و این تیم بیشتر از حاشیه و شوک مقطعی به حمایت جدی نیاز دارد تا به لیگ دست اول صعود کند.

  وی تصریح کرد: ما نیز معتقدیم که شهرداری نباید تیم داری کرده و میلیاردی در این زمینه سرمایه گذاری کند اما با توجه به واگذاری این مسئولیت به شهرداری و هدفگذاری نهایی برای صعود تیم فوتبال شهرداری به لیگ دسته یک ما در بودجه سازمان فرهنگی، ورزشی حدود ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای فوتبال شهرداری در ۴ رده سنی در نظر گرفتیم که البته این رقم در صورت صعود تیم به لیگ یک تا ۳ میلیارد تومان نیز قابل افزایش است.

  بدری افزود: ما با واگذاری تیم مشکلی نداریم اما معتقدیم که در وضعیت فعلی نه امکان واگذاری وجود دارد و نه استقبالی از خرید این تیم صورت می گیرد و بهتر است در شرایط فعلی از تیم حمایت کرده و در بازی های باقیمانده این تیم را همراهی کرد.

  شهردار اردبیل با انتقاد از حمایت نکردن اداره کل ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی این حوزه، گفت: نه تنها ورزش و جوانان حمایتی را انجام نمی دهد بلکه در اجاره استادیوم تختی و علی دایی ارقام سنگینی را از ما درخواست کرده و صدا و سیما نیز به جای پرداخت حق پخش تلویزیونی از ما پول می خواهد تا این بازی ها را پخش کند.

  در ادامه در خصوص مسایل غیر ورزشی نیز ایشان افزودند در مورد کل اعتبار هزینه ای و عمرانی ۱۰ سازمان فعال شهرداری اردبیل بیان کرد: از رقم ۲۸ میلیارد تومان منابع اعتباری این ۱۰ سازمان بیش از ۸۰ درصد هزینه ای و ۲۰ درصد عمرانی است که تنها سازمان عمران، فضای سبز، مدیریت پسماند و سازمان آرامستان ها پروژه عمرانی قابل اجرا دارد و مابقی سازمان ها هزینه ای هستند که انحلال آنها نیز وابسته به نظر وزارت کشور و سازمان شهرداری هاست.بدری اظهار کرد: از سال آینده قرار است شهرداری اردبیل ۲ ایستگاه آتشنشانی را در ۲ نقطه شهر شامل میدان وحدت و شهرک کوثر احداث کند که برای تکمیل و تجهیز این ۲ پروژه و ساخت آنها ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی کردیم که البته این میزان رقم بسیار کم و محدود است که انتظار می رود در متتمم بودجه اصلاح شود.

  شهردار اردبیل از در حال تدوین و تصویب نهایی طرح جامع فضای سبز و شورابیل اردبیل به همت مشاوران زبده خبر داد و گفت: قرار است از سال ۹۳ این دو طرح توسط سازمان پارک ها و فضای سبز و منطقه نمونه گردشگری شورابیل اجرایی و عملیاتی شود.

 • تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ فروردین, ۱۳۹۳
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ,

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...