• مصاحبه جالب با معدنچی

  مصاحبه جالب با معدنچی توسط سایت گل . از ارشیو سایت دیگر مطالب سایت را هم میتوانید دنبال کنید

  اوضاع تیمتان با توجه به شرایطی که پیش آمده در چه حال است؟

  با معارفه آقای یاوری ما استارت خودمان را زدیم و در تلاش هستیم تا این هفته ببریم تا بتوانیم پله پله به یک جایگاه خوب برسیم تا بتوانیم فجر را از این شرایط خارج کنیم.

  نظرت به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی و باتجربه در مورد محمود یاوری چیست؟

  ایشان تجربه زیادی دارند و مدت زیادی هم از تیم دور نبودند و خیلی از بازیکن‌ها خود ایشان هستند که همین موضوع باعث می‌شود که ایشان با تیم آشنایی کامل داشته باشند. آقای یاوری با شرایط شیراز آشنا و یک جورهایی شیراز خانه دوم ایشان است. تیم ما هم پتانسیل کافی را دارد و فکر می‌کنم بتوانیم فجر را به جایگاه خوبی در لیگ برسانیم.

  آیا با غلام پیروانی مشکلی داشتی؟

  من نه تنها با ایشان مشکلی نداشته و ندارم بلکه به ایشان خیلی هم احترام می‌گذارم در این چند روز از خیلی جاها با من تماس گرفتند تا به نوعی با توجه به اتفاقاتی که افتاده بخواهند من علیه غلام پیروانی حرفی بزنم اما باید بگویم که شاغلام شناسنامه فوتبال شیراز است و من پیشرفت خودم را در فوتبال مدیون ایشان هستم. برای ایشان هر جا که باشد آرزوی موفقیت می‌کنم و به ایشان همیشه احترام می‌گذارم. امیدوارم غلام پیروانی هر جا که باشد موفق باشد و مطمئن هستم که ایشان حتی اگر در فجر هم نباشد دوست دارد که این تیم موفق شود و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کند. غلام پیروانی مرد بزرگی است که من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

  در فوتبال ایران هنوز هم خیلی از هم دوره‌های تو می‌درخشند. انتظار داشته باشیم که تو را در اوج ببینیم؟مطمئن باشید من شرایط خیلی خوبی دارم و با تلاش و کمک خدا و حمایت مردم امسال مهرزادی متفاوت را می‌بینید. من سن و سالی ندارم و تمام تلاشم را می‌کنم که با انجام بازی‌های خوب و گلزنی به اوج و موفقیت‌های زیادی برسم. مطمئن باشید که این را در عمل ثابت می‌کنم و نشان می‌دهم که من بازیکن بزرگی هستم و این را نشان خواهم داد

  اردبیل۲۰

 • تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهریور, ۱۳۹۲
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...