• مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت:

  سیدصالحی: لوپز نگذاشت

  سیدصالحی: لوپز نگذاشت من آقای گل شوم

  سید مهدی سیدصالحی درباره ادعاهای فلاویو لوپز اظهارداشت: من حرفهای لوپز را خواندم. هیچ کدام از ادعاهای او صحت نداشت. الان بازیکن تراکتور نیستم ولی وجدانم به من حکم می کند که واقعیت را بگویم.

  به گزارش اوج ، وی ادامه داد: جو پارسال تیم تراکتور آنقدر خوب و صمیمانه بود که بازیکنان خارجی خیلی زود در تیم جا می افتادند. من می دیدم که بازیکنان قدیمی تراکتور چه رفتار خوبی با خارجی ها دارند و به نظرم لوپز واقعا ادعاهای بی اساسی را مطرح کرده است.

  سیدصالحی درباره اینکه باشگاه تراکتور اعلام کرده لوپز مانع آقا گلی وی شده است، خاطرنشان کرد: بله دقیقا همین طور است. طبق نظر سرمربی تیم من در تمرینات هم اجازه پنالتی زدن نداشتم و همه پنالتی ها را چه در تمرین و چه در زمین بازی باید لوپز می زد. تونی دوست نداشت من پنالتی بزنم اما وقتی در کورس آقا گلی قرار گرفتم همه بازیکنان دلشان می خواست من پنالتی ها را بزنم اما لوپز نمی گذاشت و به همین دلیل من نتوانستم آقای گل شوم.

  وی افزود: از باشگاه تراکتور و همه مدیران آن به خاطر زحماتی که فصل قبل برایم کشیدند تشکر می کنم. دست آنها را می بوسم چون عزتی که در تیم تراکتور به دست آوردم را در هیچ تیمی نداشتم.

  سیدصالحی درباره اینکه گفته می شود نام او هم باید جزو کاندیداهای بهترین بازیکن لیگ قرار می گرفت، گفت: نظر کارشناسان بوده و حتما این لیاقت را نداشته ام که در جمع بهترین ها قرار بگیرم. شاید خیلی ها انتظار داشتند به خاطر عملکرد خوبم در لیست بهترین ها باشم اما این اتفاق نیفتاد. جا دارد به بازیکنانی که در این لیست حضور داشتند تبریک بگویم.

 • تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ تیر, ۱۳۹۲
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ,

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...