• سوارس در ارسنال

  سوارس در ارسنال

  هر چند آرسنال با جذب اوزیل تا حدودی انتظارات هواداران خود را برآورده کرد اما به نظر می‌رسد که ونگر هنوز چشم به خریدهای بزرگ‌تر دیگری دارد.

  سرمربی فرانسوی آرسنال اعلام کرد که دوست دارد لوئیس سوآرس را هم جذب کند. او گفت می‌خواهم تیمی را بسازم که توانایی رقابت و قهرمانی در رقابت‌های مختلف را داشته باشد. به همین خاطر باید بگویم که سوآرس مدنظر ماست و دوست دارم او را جذب کنم.

  سوآرس از بازیکنانی بود که شایعه‌های زیادی درباره جدایی او از لیورپول در فصل جابه‌جایی تابستانی به گوش رسید اما این بازیکن اروگوئه‌ای سرانجام در آنفیلد ماند. آرسنال از مشتریان اصلی سوآرس اروگوئه‌ای بود و حتی دو بار به قرمزپوشان آنفیلد پیشنهاد رسمی داد اما هر دو بار پیشنهاد رد شد.

 • تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ شهریور, ۱۳۹۲
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...