• تیم فوتبال ایران جوان بوشهر

   

  تیم فوتبال ایران جوان بوشهر

  برداشت از سایت لیل بوشهر

  حسن غریبی سال ۱۳۹۳ به گفته مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری شد ؛ سالی که باید چرخه اقتصادمان بهتر از گذشته بچرخد و در فرهنگ پیشرو تر از همیشه باشیم و مدیریت جهادی را در جامعه به خوبی نشان دهیم ؛ در همین زمینه چند کلام دارم با جناب دکتر سالاری استاندار با اقتدار بومی استان ، مردی اقتصادی و فرهنگی و جهاد گر.

  برادر عزیز ؛ عملکردت درمنطقه ویژه انرژی پارس جنوبی در کنار دکتر رضوی را هیچ کدام از مردم استان فراموش نخواهند کرد ، همان توانمندیها بود که شما را به صندلی استانداری بوشهر کشاند و امروز در یک آزمون بسیار بزرگ و حساس قرار گرفته اید و به خوبی با شرایط فعلی ورزش استان آشنا هستید و می دانید که اهالی فوتبال لحظه شماری می کنند که تیمی در لیگ برتر فوتبال کشور داشته باشند.

  همان مردمی که با حضور شاهین در لیگ برتر استان بوشهر را با تمام کمبودهایش می پرستیدند!

  همان مردمی که استادیوم شهید بهشتی بوشهر را با حضورشان لبریز از شور و نشاط می کردند ؛ ۲۰ هزار نفر به استادیوم می آمدند و ۲۰ هزار خانواده چشم انتظار و دعاگوی شاهین و فوتبال بوشهر بودند!

  جناب استاندار عزیز؛ تا رسیدن به لیگ برتر فقط دو بازی باقی مانده است؛ ۱۸۰ دقیقه برای ایرانجوان بوشهر فرصت است که که مجوز حضورش را در لیگ برتر امضا کنند ، بیاید در این حماسه ملی حضورتان پر رنگ باشد ، حضرتعالی مرد اول استان پایتخت انرژی ایران هستید و با تزریق ۵۰۰ میلیون تومان نور امید را در دل ایرانجوانی ها روشن کرده و هم شور و نشاط به جامعه جوان استان تزریق نمایید و در صورتی که به داد ایرانجوان نرسید فوتبال بوشهر برای همیشه می‌میرد!

  استان ما نفت خیز است ولی سایر استان ها از این ذخایر بهره می برند ، پارس جنوبی دارد جهان را سیراب می کند ولی ما تشنه لبان می گردیم ! تیم های نفت تهران ، نفت آبادان ، نفت گچساران ، نفت مسجد سلیمان ، نفت امیدیه ، نفت محمود آباد ، نفت کاشمر ، نفت سنگون تبریز می توانند دارای اسپانسری نفت باشند ولی استان بوشهر نمی تواند!
  در سال ۹۳ به دنبال حقانیت مردم این استان باشید و نگذارید حقوق به حق این مردم نجیب بیشتر از این زیر پای پایتخت نشینان له شود و شرکت ملی نفت را مجبور کنید که از ورزش استان بوشهر هم حمایت نماید و حتما این کار شدنی است به خوبی از توانمندی های دکتر سالاری آگاهی دارم ؛ در ضمن مرد علم و ادب حامی واقعی ورزشکاران استان ، امام جمعه بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری نبض اصلی این دیار ولایت مدار نیز می توانند که با رهنمودهایشان نفت را به ورزش استان در سال ۱۳۹۳ وصل نمایند تا تیم داران ما به حق واقعی خودشان برسند و به امید صعود تیم ایرانجوان بوشهر به لیگ برتر. انشالله

  منبع: لیل بوشهر

  ارزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

 • تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ فروردین, ۱۳۹۳
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...