• سرپرست سازمان ليگ فوتبال ايران گفت:

  تاج و همکاری با استقلال

  تاج  و همکاری با استقلال

  مهدی تاج در مورد جلسه امروز هماهنگی برنامه‌های تیم ملی با مسابقات لیگ برتر گفت: امروز امید نمازی نیز در جلسه حاضر بود و برنامه‌‌های خود را تنظیم کرد چیز جدیدی گفته نشد برنامه‌هایی که داشتیم ارائه شد و خوشحالم که آقایان پذیرفتند.

  به گزارش فارس ، وی افزود: برنامه‌های نیم فصل اول مورد بررسی قرار گرفت و مشکلی وجود ندارد. چند تغییر بود که پذیرفته شد و همه چیز مورد قبول قرار گرفت. کارلوس کی‌روش هنوز برنامه نیم فصل دوم را به ما نداده است و باید پس از برنامه نیم فصل اول، برنامه نیم فصل دوم را نیز بررسی کنیم.

  سرپرست سازمان لیگ خاطرنشان کرد: از الان نمی‌توان پیش‌بینی برنامه نیم فصل دوم را داشت. باید بعد از ارائه برنامه‌های تیم ملی این برنامه را نیز تعیین کنیم.

  تاج در مورد شرایط استقلال خاطرنشان کرد: مشکلی وجود ندارد و کمال همکاری را برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال می‌کنیم.

 • تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ تیر, ۱۳۹۲
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ,

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...