• بازی شهرداری دزفول با شهرداری اردبیل

  ardabil20.ir

  گزارش بازی شهرداری اردبیل و شهرداری دزفول

  به گزارش شبکه خبری  دز ان ان عصرروز شنبه  یازدهم آبان، یک دیدار که از سری مسابقات لیگ “دسته دوم ” کشوربا تیم داوری حسین زمانی، رحیم حاجیلو، محمد بوالحسنی، علی عبدالهی” در استادیوم  مجدیان دزفول برگزار شد.  در این بازی  تیم شهرداری دزفول در خانه و در حضورقریب به ۲۰۰ تماشاچی  نتوانست از سد میهمان خود شهرداری اردبیل عبور کند .
  بازی راس ساعت ۱۵ آغاز شد، در نیمه اول شهرداری دزفول فشار زیادی آورد و بر بازی مسلط بود و توانست با ضربه ای که از روی نقطه پنالتی بدست آورد، توسط ” ایمان علیدادی” به گل تبدیل کند. و با همان تک گل نیمه اول را به پایان برساند.
  در نیمه دوم تیم اردبیلی مترصد جبران گل خورده، جلو کشیده بود ولی شهرداری دزفول در یک ضد حمله و غافلگیری گل دوم را توسط بازیکن سرعتی خود به نام “مسلم حسینوند”  به ثمر رساند و با توجه به اینکه یک نفر از تیم شهرداری اردبیل اخراج شده بود،  با ۲ گل خود را پیروز میدان می دانست.
  ولی تیم شهرداری اردبیل تلاش خود را بیشتر نمود و در دقایق پایانی بازی و استفاده از اشتباهات بازیکنان دزفول بازی را به تساوی کشاند تا جای خود را در صدر جدول از دست ندهد و در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.
  شهرداری دزفول نیز با سه امتیازاز ۴ بازی در رده ۱۱ جدول  باقی ماند
  تیم فوتبال شهرداری که هزینه های بسیاری برای حفظ آن در لیگ شده و گفته می شود نسبت به دو دوره گذشته متحول گشته ، حال با این نتایج انتقادات بسیاری را به خود جلب نموده است

  سایر اخبار و نتایج در ارشیو

 • تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ آبان, ۱۳۹۲
  امتیاز خبر :
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

  برچسب :

  ,

  ارتباط با فروشگاه

           

  فروش کیف پول و کارت آلوماوالت

  قیمت کیف 10000 تومان هزینه ارسال و بسته بندی 3000 تومان  قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد     قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  بهترین هدیه و کیف برای استفاده و راحتی شما بسیار شیک . زیبا و چشم نواز   کیفها در رنگهای : مشگی - نقره ای - آبی - قرمز - بنفش - طلایی - سبز - صورتی ارسال به تمامی شهرها و روستاها بدون دریافت هزینه و مبلغ اولیه جهت ...